Author: m***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love it so nice
Màu sắc: Natural Black
Price: 486.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Chinese Hair |
| Curl | Natural Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 65 g |
| Chiều dài | 25 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2410152333235037 |
Author: m***9
Date:
Review: love it so nice
Màu sắc: Natural Black
Author: g***o
Date:
Review: Love the hair, comfortable
Màu sắc: Natural Black
Author: n***e
Date:
Review: Value for money: very nice style and quality for product Hair Softness: soft texture Easy to wear: clips in very easily and looks great!
Màu sắc: Natural Black
Author: w***h
Date:
Review: Great quality and easy to wear and comfortable
Màu sắc: Natural Black
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm